Монтаж і обслуговування систем пожежної безпеки та сигналізації

Вашої організації потрібно виконати монтаж, пусконалагодження систем пожежної безпеки? Ми завжди готові запропонувати вам свої послуги за цілком доступною ціною. Співпраця з нами - це прекрасний спосіб за мінімальну плату отримати якісну роботу в найкоротші терміни. Нами накопичено великий унікальний досвід, який, в поєднанні з сучасними технологіями, дозволяє нам виконувати монтаж систем пожежної безпеки в короткі терміни. При цьому ми даємо обов'язкову гарантію на монтажні роботи строком на один рік.

Доступність наших цін ми досягаємо відпрацьованими методиками і використанням найсучаснішого обладнання та спорядження. Ми не стоїмо на місці, постійно освоюючи нові технології і відкриваючи нові напрямки в нашій сфері. Ми завжди прагнемо встановити довірчі відносини з клієнтом і всіляко їх підтримувати і зміцнювати. Це - одне з головних правил нашої ефективної роботи з партнерами.

Мобільні та високоорганізовані бригади монтажників складаються з фахівців мають великий досвід роботи і які пройшли спеціальні курси з навчання. Якщо Вам потрібна протипожежне забезпечення, монтаж і пусконалагоджувальні роботи систем пожежної безпеки, то ми пропонуємо виїзд фахівця для огляду об'єкта і попереднього узгодження робіт у зручний для Вас час.

Наша компанія виконує:

  • Монтаж пожежної сигналізації;
  • Монтаж водяного пожежогасіння;
  • Монтаж порошкового пожежогасіння  
  • Монтаж газового пожежогасіння;
  • Монтаж аерозольного пожежегасіння;
  • Монтаж внутрішнього протипожежного водопроводу;
  • Монтаж зовнішнього протипожежного водопроводу;
  • Монтаж фотолюмінісцентний евакуаційної системи;
  • Монтаж протидимного вентиляції.

 

Пожежна сигналізація

Основне призначення системи пожежної сигналізації - своєчасне виявлення місця пожежі. Крім цього на неї покладаються завдання із формування керуючих сигналів для автоматичних систем пожежогасіння та оповіщення про пожежу. Перелік споруд і будівель, які підлягають обов'язковому оснащенню автоматичною пожежною сигналізацією, строго регламентується вітчизняними нормативами по пожежної безпеки. На сьогоднішній день все організаційно-технічні заходи, здійснювані під час пожежі на об'єкті, мають одну основну мету - порятунок життів людей.

Саме тому першорядне значення відводиться завданням своєчасного оповіщення персоналу і раннього виявлення загоряння. Всі ці завдання здатна вирішити пожежна сигналізація, основні функції якої відображені в наступному визначенні. Під пожежною сигналізацією слід розуміти комплекс заходів, спрямованих на отримання, обробку, передачу за допомогою технічних засобів і надання споживачам в необхідному вигляді, інформації про виникнення загорянь на об'єктах, що охороняються.

Класифікація пожежної сигналізації

Порогова . Подібні системи на заході називають 'conventional' або «традиційними». Всі пожежні датчики (сповіщувачі) в таких системах ще на заводі-виробнику оснащуються прошитим порогом спрацьовування. Наприклад, теплові сповіщувачі, в разі досягнення певної температури навколишнього середовища, подають відповідні сигнали на контрольну панель системи пожежної сигналізації, проте до моменту досягнення цього температурного порога, датчик буде мовчати.

Ще однією відмінною особливістю таких систем є радіальна топологія побудови шлейфів пожежної сигналізації. Тобто в різні боки від контрольної панелі направляються кабелі пожежних шлейфів, часто звані променями. Як правило, кожен такий промінь містить в собі близько 20-30 датчиків, і в разі спрацювання одного з них, на контрольній панелі відображається лише номер шлейфу (променя), всередині якого спрацював пожежний датчик.

Адресно-опитувальна.  Від порогової адресно-опитувальна система пожежної сигналізації відрізняється алгоритмом зв'язку пожежних сповіщувачів з контрольною панеллю. Якщо в порогової системі контрольна панель знаходиться в режимі постійного очікування сигналу від пожежного датчика, який подаватиметься про зміну його поточного стану, то контрольна панель в адресно-опитувальний системі виробляє періодичний опитування підключених пожежних датчиків з метою з'ясування їх стану.

Крім ідентифікації датчиків (кожному сповіщувача присвоюється свою адресу), подібний алгоритм дозволяє постійно контролювати їх працездатність. В даному випадку сповіщувач може відправити один з наступних сигналів: «Відсутність», «Норма», «Пожежа», «Несправність».

Адресно-аналогова . На сьогоднішній день найбільш популярними і ефективними є адресно-аналогові системи сигналізації. Крім цілого ряду своїх достоїнств, вони володіють всіма достоїнствами адресно-опитувальних систем. Варто відзначити, що слово «аналогові», присутнє в їх назві, зовсім означає приналежність до застарілої технології (в більшості випадків подібне визначення справедливо лише для побутової техніки). Аналогова технологія, що застосовується в автоматичних системах протипожежної сигналізації, сьогодні є найбільш просунутою.

Основна відмінність таких систем від всіх, описаних вище, полягає в тому, що висновки про поточний стан на об'єкті робити не сповіщувач, а контрольна панель. При цьому контрольна панель, що має вигляд складного обчислювального приладу, безперервно виконує динамічний опитування підключених датчиків, зчитує і робить аналіз отриманих від них значень, а також приймає остаточне рішення на основі результатів обробки цих даних. Додаткову страховку тут дасть вогнезахисна обробка.

Приміром, від теплових датчиків на контрольну панель постійно надходять значення температури навколишнього середовища (тобто, по суті, вони є термометрами). При цьому сама панель оцінює величину цього значення і аналізує динаміку його зміни. Завдяки таким алгоритмом роботи вдається на самих ранніх етапах виявляти осередки загоряння і своєчасно вживати заходів щодо запобігання можливого збитку.

 

Loading
loading..

НАШІ КЛІЄНТИ

  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
DOWNLOAD NEW SKIN
Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background